DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.01.2019 r.

• W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Agnieszki dziewicy i męczennicy. O godz. 16.30 różaniec i msza św. w intencji Róży oraz spotkanie imieninowe na plebani. W tym dniu obchodzimy Dzień Babci a następnego dnia Dzień Dziadka. Polecajmy Bożej opiece naszych kochanych Seniorów, którym tak wiele zawdzięczamy, zarówno żyjących jak i tych, którzy odeszli do wieczności.
• W środę o 17.00 msza św. i Nowenna do Matki Bożej.
• Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Polecamy dla dzieci Olę i Jasia, Promyczek Dobra i nowy Mały Gość Niedzielny z dodatkiem, dla starszych Niedzielę i Gościa Niedzielnego w którym: jak pomóc nastolatkom w trudnym okresie dojrzewania i inne ciekawe artykuły.
• Próba zespołu Aniołki we wtorek o godz. 16.00, chór dorosłych w środę, ministranci i lektorzy w czwartek, grupa młodzieżowa w piątek. Zapraszamy do biblioteki parafialnej w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00
• Dzisiaj o godz. 17.00 spotkanie parafialnego zespołu synodalnego.
• Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na prace konserwatorskie i utrzymanie cmentarza.
• Od 1 marca w parafii o. Salwatorianów w Wysokim Kościele będzie odprawiana msza św. gregoriańska za śp. Genowefę Golba. Zachęcamy rodzinę i bliskich do modlitwy i uczestnictwa w tym czasie we mszy św.
• W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 zapraszamy dzieci szkolne oraz babcie i dziadków na wspólne kolędowanie z zespołem „Aniołki”.
• Gminny Ośrodek Kultury w Czerminie, Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu oraz Parafia św. Klemensa P.M. w Czerminie zapraszają na Koncert Kolęd i Pastorałek w przyszłą niedzielę 27 stycznia o godz. 17.00 w kościele w Czerminie. Wystąpią: Mielecka Orkiestra Dęta oraz Orkiestra i Chór Zespołu Rzeszowiacy. Zapraszamy do wspólnego kolędowania.