XXIV Niedziela Zwykła – 17.09.2017 r.

 W poniedziałek obchodzimy Święto św. Stanisława Kostki Patrona młodzieży a w czwartek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. W środę o 18.00 msza św. i Nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy młodzież klas siódmych i drugich gimnazjum wraz z rodzicami w ramach liturgicznego przygotowania do sakramentu bierzmowania. Młodzież uczestniczy w przygotowaniu w swojej parafii niezależnie gdzie chodzi do szkoły.
 Przyszła niedziela jest Diecezjalnym Dniem Modlitw o Trzeźwość. O 10.30 zapraszamy dzieci szkolne.
 Uroczystość Odpustowa ku czci MB. Różańcowej będzie 1 października. W sobotę 30 września wieczorem procesja różańcowa ulicami Czermina. Prosimy o przygotowanie 4 stacji różańcowych.
 Dzisiaj po mszy św. o 9.00 katecheza dla dzieci które nie uczestniczą w katechezie w przedszkolu a o 17.00 spotkanie Parafialnego Oddziału Caritas.
 Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na prace parafialne, utrzymanie cmentarza i do puszek na Uniwersytet Papieski.
 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dla dzieci jest Mały Rycerzyk, Ola i Jaś, MGN i nowy Promyczek Dobra z dodatkiem. W GN: „o akcji zbierania podpisów w obronie nienarodzonych chorych dzieci, ”oraz inne ciekawe artykuły. Można kupić kalendarz rolników na 2018 r. za 21 zł i kalendarz z Papieżem i misyjny za 5 zł..
 Dzisiaj w Ziempniowie uroczystość odpustowa. Suma o 10.30.
 Próba zespołu dziecięcego we wtorek o 16.30, spotkanie ministrantów i lektorów we wtorek po mszy św., chór dorosłych w środę, Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci w piątek o 16.00, Apostolska Grupa Młodzieżowa w piątek po mszy św. wieczornej, DSM w sobotę o 9.00. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci, młodzież i dorosłych którzy chcą włączyć się w działalność naszych grup i zespołów parafialnych.
 Przypominamy o zgłaszaniu kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
 Na Seminarium Duchowne zebrano: pewna rodzina z Podkościela 120 kg zboża. Bóg zapłać ofiarodawcom.