XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23. 07. 2017 r.

 W poniedziałek o 17.30 różaniec i msza św. w intencji Róży św. Kingi, którą prowadzi p. Janina Getinger, we środę o 17.30 różaniec połączony z Nowenną i msza św. w intencji róży św. Anny, która prowadzi p. Danuta Basztura a w sobotę o 17.30 różaniec i msza św. w intencji róży św. Marty, która prowadzi p. Ewa Kazimierska. Zapraszamy róże do wspólnej modlitwy i spotkania na plebani.
 Organizujemy wyjazd autokarowy do Częstochowy na wejście Tarnowskiej Pieszej Pielgrzymki 25 sierpnia. Koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Można zapisywać się do udziału w pieszej pielgrzymce tarnowskiej.
 Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na prace przy elewacji kościoła i na utrzymanie cmentarza.
 Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Proponujemy Gościa Niedzielnego w którym między innymi: „o tym jakie warunki muszą spełniać chleb i wino używane do sprawowania Eucharystii oraz o niezwykłym biskupie prawosławnym”.