XXV Niedziela Zwykła – 23.09.2018 r.

• W poniedziałek o godz. 14.30 będzie pogrzeb śp. Jana Litwina z Czermina.
• W środę obchodzimy wspomnienie Matki Bożej Dobrej Rady naszej patronki. O 17.30 różaniec połączony z Nowenną i msza św. w intencji Róży, którą prowadzi p. Janina Jędo oraz spotkanie imieninowe Róży na plebani. Serdecznie zapraszamy.
• W sobotę obchodzimy Święto św. Archaniołów Michała Gabriela i Rafała. O 17.30 różaniec i msza św. w intencji Róży, którą prowadzi p. Józef Kusek i spotkanie imieninowe na plebani. Serdecznie zapraszamy.
• W poniedziałek 1 października rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. Odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej będzie 7 października a procesja różańcowa ulicami Czermina w sobotę przed odpustem.
• Składka inwestycyjna z ostatniej niedzieli wyniosła 6180 zł 10 dolarów i 1 funt a na Papieski Uniwersytet przekazaliśmy 300 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dla dzieci jest Ola i Jaś, nowy MGN z kolorowym różańcem i Promyczek Dobra z dodatkiem. Dla starszych Niedziela i GN w którym: „o źle przedstawianej historii kościoła w serialach, skutkach niewyspania i inne ciekawe artykuły. Można kupić kalendarz rolników na 2019 r. za 21 zł. Zapraszamy do biblioteki parafialnej w niedzielę po mszy św. o 9.00.
• Próba zespołu Aniołki we wtorek o 16.00, spotkanie ministrantów i lektorów w czwartek o 17.15, chór dorosłych w środę, Grupa Młodzieżowa w piątek po mszy św. wieczornej, DSM w sobotę o 9.00. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci, młodzież i dorosłych którzy chcą włączyć się w działalność naszych grup i zespołów parafialnych. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na kurs przygotowawczy w czwartek o 16.30.
• W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 spotkanie parafialnego oddziału Caritas, o 10.30 zapraszamy dzieci szkolne.